آشنایی با سنگ ها

ترند سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در سال ۲۰۱۹

ترند سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی ۲۰۱۹

در این مطلب قصد داریم تا شما را با ترند سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی ۲۰۱۹ در جهان آشنا سازیم. فرقی نمی کند شما یک خریدار باشید یا یک سازنده جواهرآلات، آشنایی با ترند جدید به شما کمک خواهد کرد تا به روز باشید و خاص تر ظاهر شوید.

هماهنگی سنگ هایی که در جواهرات و اکسسوریتان به کار می روند با لباسی که می پوشید موضوع مهمی به شمار می آید که باید به آن توجه داشته باشید. 

جواهراتی که در آنها سنگ طبیعی به کار گرفته شده است اگر به درستی مناسب با شخصیت و استایل مصرف کننده انتخاب شوند، سبب جذابیت بیش از پیش آن فرد خواهد شد.

برای داشتن یک انتخاب مناسب علاوه براینکه باید به خصوصیات رفتاری و سلیقه شخصی فرد مورد نظر اهمیت داده شود، بهتر است تا به ترندهای روز دنیا و نظر طراحان مطرح جهان در اینباره نیز توجه نمود.

جالب است بدانید که ترند جواهرات در سال ۲۰۱۹ نشان می دهد که استفاده از سنگ های طبیعی رنگی با رنگ های گرم و بسیار زنده حرف اول را در مد خواهد زد. فراموش نکنید که رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی است که یک رنگ چشم نواز و گرم است. سنگ هایی که با این رنگ هماهنگی و هارمونی داشته باشند، بیشتر توصیه می شوند.

سنگ هایی به رنگ نارنجی، زردچوبه ای، قرمز، بنفش نوترونی، زیتونی و شکلاتی می توانند انتخاب های خوبی در سال ۲۰۱۹ به شمار می آیند.

گردنبند مد سال ۲۰۱۹

گردنبندهایی که قرار است در سال ۲۰۱۹ بیشتر استفاده شود، گردنبندهای ظریفی هستند که دارای یک سنگ درخشان اما با رنگی گرم و آتشین هستند.

همچنین استفاده از سنگ های کوارتزی همانند آماتیست، سیترین و کوارتز آبی که درخشش، شفافیت و رنگ منحصر به فردی دارند بسیار توصیه می شود.

گردنبندهایی که به سبک مدرن و نسبتا مینیمال طراحی شدند و دارای سنگ های نسبتا درشت و خیره کننده هستند، در سال ۲۰۱۹ بسیار دیده خواهند شد.

گردنبند ۲۰۱۹

انگشتر مد ۲۰۱۹

انگشتر مد شده در سال ۲۰۱۹ دارای زیبایی خاص و هوشمندانه ای است.

استفاده از اشکال هندسی به صورت خلاقانه و بهره جستن از سنگ های طبیعی به رنگ های قرمز، سبز و بنفش از جمله مهم ترین ترندهای مربوط انگشتر می باشد.

طرح های مینیمال، شیک و خلاقانه از استقبال بیشتری برخوردار خواهند شد. سنگ هایی که نور را به خوبی بازتاب دهند و رنگی باشند برای این انگشترها گزینه های بسیار مطلوبی محسوب می شوند.

انگشتر مد ۲۰۱۹گوشواره مد ۲۰۱۹

در سال ۲۰۱۹ گوشواره های آویزی سنگ دار از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. سنگ هایی که امسال برای ساخت گوشواره ها کاربرد بیشتری دارند عبارت هستند از:

  • عقیق قرمز، عقیق سبز، عقیق آبی
  • فیروزه
  • آمیتیست
  • مرجان
  • کریستال
  • مروارید
  • آکوامارین
  • چشم ببر
  • فلوریت جاسپر
  • اوپال

گوشواره مد ۲۰۱۹اصالت و زیبایی در عین سادگی جواهرآلات مد شده در سال ۲۰۱۹ نظرات مثبت منتقدین را به خود جلب می کند.

استفاده از سنگ های طبیعی سبب شده تا این جواهرات، زیبایی سحرآمیز طبیعت را با خود حمل کرده باشد و چشم ها را به خود خیره کند.

مینیمال بودن این جواهرات موجب گردیده تا سلیقه های مختلف و سبک های مختلف را پاسخگو باشند.

خلاقیت در طراحی در کنار بهره جستن از سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی رنگی می تواند جواهرآلات منحصر به فرد مطابق با مد سال ۲۰۱۹ را خلق نماید.

فروشگاه دنیای نگین با داشتن مجموعه ای گرانبها از انواع سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی با قیمتی بسیار مناسب مکانی مناسب برای تهیه سنگ های مورد نیاز به صورت عمده و تکی می باشد.

دنیای نگین فروشگاهی شناخته شده در بازار بزرگ تهران تخفیف ویژه ای برای افرادی که خرید خود را به صورت عمده انجام می دهند در نظر گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید