آشنایی با سنگ ها

سنگ عشق

سنگ عشق

در این مطلب قصد داریم تا شما را با سنگ هایی آشنا سازیم که در جهان به عنوان سنگ عشق شناخته شده و بهترین هدیه برای معشوق شما محسوب خواهند شد.

برخی اعتقاد دارند که انواع خاصی از سنگ ها در القا حس عشق تاثیر به سزایی دارند. البته که تاثیر زیبایی، تلالو نور و رنگ های جذاب بعضی از سنگ ها بر قلب ما قابل چشم پوشی نیست.

بنابراین اگر به دنبال خرید هدیه ای گرانبها و تاثیرگذار برای کسی که دوستش دارید هستید به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه نمایید.

سنگ هایی که خواص عاشقانه دارند می توانند بر روی انگشتر و یا گردنبند قرار گرفته و همیشه همراه معشوق شما و نزدیک به او باشند. از طرفی دیگر می توان از این سنگ ها درون یک ظرف در اتاق خواب خود استفاده کنید. اعتقاد بر اینکه سنگ ها تاثیری بر ایجاد عشق و دوستی دارند از زمان های گذشته وجود داشته و داستان های ویژه ای برای هر سنگ گفته شده است.

گارنت

می گویند سایه سرخ آتشین این سنگ نماد عشق و الهام بخش عاشقان می باشد. کمتر کسی است که سنگ گارنت را دیده باشد و از قدرت خیره کننده گی و انرژی بخشی این سنگ با رنگ و درخشش ویژه ای که دارد، غافل شده باشد.

قیمت گارنت بر اساس کیفیت آن تایین می شود. این سنگ جواهری برای به کار گرفته شدن در انگشتر و گردنبند فوق العاده می باشد. چرا که ظاهر بسیار شیک، خاص و آتشینی دارد و به صاحب آن جذابیت می بخشد.

نام دیگر گارنت لعل است. در بسیاری از اشعار لعل به عنوان استعاره ای از زیبایی و جذابیت به کار برده می شده است. این سنگ متعلق به چاکرای ریشه می باشد.

زمرد

زمرد را به عنوان یک فعال کننده چاکرای قلب می شناسند. این سنگ نیز به عنوان سنگ عشق شهرت دارد و می تواند هدیه ای گرانبها و عاشقانه به شمار بیاید.

در زمان های گذشته این سنگ به عنوان یکی از سنگ های بسیار ارزشمند و مورد توجه مصریان باستان بوده است.

رنگ سبز خاص این سنگ و درخشش کم نظیرش سبب شده تا به عنوان یکی از محبوب ترین سنگ های جواهری شناخته شود.

زمرد سنگ متولدین اردیبهشت نیز می باشد. بنابراین اگر کسی که دوستش دارید در این ماه متولد شده است، هدیه ای بسیار مناسبی برای او خواهد بود.

زمرد کلمبیا

زمرد

آمیتیست

در زمان های گذشته اعتقاد داشته اند که سنگ آمیتیست عشق بین زوج ها را مستحکم تر می سازد و نماد خوشبختی است. نگاه کردن به این سنگ ذهن را آرام و قلب را آماده عشق می نماید.

این سنگ که از نوعی کریستال کوارتز به وجود آمده است دارای رنگ بنفش بسیار خاص و جذابی می باشد. پرتو بنفش برای بهبود اختلالات روانی از جمله اختلال اضطراب موثر است و الهام بخش خوبی برای هنرمندان به حساب می آید.

این سنگ یکی از بهترین هدیه های روز عشاق به حساب می آید و در این روز از فروش بالایی در جهان برخوردار است.

این سنگ تحت صورتهای فلکی ماهی، قوچ و قوس قرار دارد و نشان متولدین بهمن، آبان و اسفند می باشد.

آمیتیست

یاقوت سرخ

یاقوت سرخ درخشان به چاکراهای ریشه و قلب تعلق دارد. این سنگ را نماد عشق، خوشبختی و شجاعت می دانند. این سنگ بسیار زیبا و گرانبها با رنگ سرخ آتشینی که دارد عطش عشق را بیشتر کرده و احساسات خوب را به بیننده اش القا می نماید.

در کشور هند یاقوت سرخ به عنوان پادشاه سنگ های قیمتی شناخته می شود. در گذشته این سنگ را به عنوان نمادی از عشق خدایان می پنداشتند.

یاقوت سرخ بهترین نوع یاقوت ها به شمار می آید و رنگ جذاب آن بسیار نشاط آور و عاشقانه است. این سنگ یکی از رمانتیک ترین هدایایی است که به معشوق خود می توانید بدهید.

یاقوت قرمز

تمامی این سنگ ها با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در فروشگاه دنیای نگین فروشگاهی شناخته شده در بازار بزرگ تهران عرضه می شود. فروش به صورت تکی و عمده صورت می گیرد و برای خریدارانی که به صورت عمده خرید خود را انجام می دهند تخفیف ویژه قایل خواهیم شد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید